Oferta

Chip tuning

Usługa zmiany oprogramowania ECU w celu zwiększenia mocy i momentu obrotowego.

Producenci samochodów zostawiają zazwyczaj spory margines wytrzymałościowy dla swoich konstrukcji, dzięki temu jesteśmy w stanie, bez uszczerbku na żywotności silnika znacząco zwiększyć jego moc.

Podczas Chiptuningu najważniejsze dla Nas to bezawaryjność i bezpieczeństwo zespołu napędowej, więc przedewszystkim modyfikacje robimy w oparciu o dane z diagnostyki pojazdu i pomiarów na hamowni, później bierzemy pod uwage życzenia klienta .

Każda modyfikacja pisana jest z oryginalnego pliku ściągniętego z danego pojazdu i nie jest w żaden sposób powielana do innych pojazdów, każda modyfikacja jest unikalna.

Chiptuning wykonujemy najnowszą bezkodową, całkowicie transparentną dla diagnostyki serwisowej metodą informatyczną poprzez złącze E-OBD, bez wyjmowania i otwierania sterownika, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa i archiwizacji danych. Nazywamy to Flash OBD Programming. Oczywiście jest pewien odsetek aut, które odmawiają komunikacji, wtedy z zachowaniem należytej ostrożności tuning przeprowadzamy poprzez otwarcie ECU.

Eco tuning

Usługa zmiany oprogramowania ECU w celu zmniejszenia zużycia paliwa, zwiększenia mocy i momentu obrotowego oraz elastyczności.

Producenci samochodów konstrułują pojazdy ze sporą rezerwą wytrzymałościową ,a to zwiększa mase silnika zmniejszając jego sprawność i powoduje większe zużycia paliwa. Modyfikując ECU pod kątem zwiększenia mocy i elastyczności jesteśmy w stanie zmniejszyć zużycie paliwa od 0,5L/100km do 2,5L/100km.

Podczas Ecotuningu najważniejsze dla Nas to bezawaryjność i bezpieczeństwo zespołu napędowej, więc przedewszystkim modyfikacje robimy w oparciu o dane z diagnostyki pojazdu i pomiarów na hamowni, później bierzemy pod uwage życzenia klienta .

Każda modyfikacja pisana jest z oryginalnego pliku ściągniętego z danego pojazdu i nie jest w żaden sposób powielana do innych pojazdów, każda modyfikacja jest unikalna.

EKOtuning wykonujemy najnowszą bezkodową, całkowicie transparentną dla diagnostyki serwisowej metodą informatyczną poprzez złącze E-OBD, bez wyjmowania i otwierania sterownika , z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa i archiwizacji danych. Nazywamy to Flash OBD Programming. Oczywiscie jest pewien odsetek aut, które odmawiają komunikacji, wtedy z zachowaniem należytej ostrożności tuning przeprowadzamy poprzez otwarcie ECU.

Diagnostyka

Diagnostyka dynamiczna i statyczna silnika, ma na celu określenie stanu jednostki napędowej, lub wykrycia konkretnej usterki.

Sterowniki nowoczesnych silników pozwalają na odczyt błędów zapisanych w pamięci a także na dokładną diagnostykę podczas pracy poszczególnych modułów auta - zwłaszcza silnika, także na odczyt parametrów pracy poszczególnych podzespołów.

Możemy zdiagnozować prawie każdą marke i silnik, określić, wyszukać usterkę, usunąć zapisane błędy, przeprowadzić adaptacje, wpisać wtryskiwacze itd.

Naprawa ECU

Naprawa sterowników silnika różnych typów, programowanie, przyuczanie, klonowanie.

Każda nowoczesna jedostka napędowa jest sterowana komputerem zwanym ECU -ENGINE CONTROL UNIT, który często ulega uszkodzeniu elektrycznemu, lub zalaniu , czy zgnieceniu .

Naprawiamy każdy sterownik silnika, w przypadku kiedy nie ma możliwości naprawy, wymieniamy na sprawny sterownik, który programujemy pod dany pojazd.

Naprawiamy stare 8 bitowe sterowniki jak i również nowe 32bitowe na procesorach TRICORE zabezpieczone hasłem.

Usuwanie DPF/FAP

Usuwanie/Wyłączanie obsługi filtrów cząstek stałych, usuwanie trwałych błędów DPF/FAP.

DPF/FAP - Filtr cząstek stałych, powstał by chronić środowisko w strefach miejskich i często dostarczać problemów właścicielom nowoczesnych silników diesla.

Oferujemy całkowicie usunięcie filtra cząstek stałych - programowe i mechaniczne, możemy usunąć DTC DPF/FAP i wypełnienie programowo, bez używania urządzenia diagnostycznego.

Posiadamy wszystkie aktualnie dostępne technologie do wyłączania DPF/FAP - SWIFTEC, ECUSAFE, lub własne opracowania, dobieramy tą najbardziej odpowiednią do danego pojazdu i preferencji klienta.

Uruchamianie aut

Uruchamianie silników sterowanych przez ECU, wykrywanie usterek, uruchamianie aut po kradzieży.

Nie możesz uruchomić pojazdu, Twój warsztat ma problem z uruchomieniem silnika, z diagnozą uszkodzenia. Zapraszamy do Nas, wykrywamy poważne usterki, uruchamiamy silniki sterowane elektronicznie, posiadamy spore zaplecze techniczne i informatyczne.

Oprogramowanie ECU

Usuwanie limitera prędkości, wpisywanie nietypowych wtryskiwaczy do oprogramowania, zmiany SG/AG i AG/SG, wyłączanie DTC, wyłączanie EGR, wyłączanie L2, SWAPy oprogramowania, zaawansowane strojenia.

Nasza długoletnia praca nad oprogramowaniem ECU pozwoliła Nam na zebranie dużego doświadczenia w budowie i edycji programów sterujących, checksum, map, limiterów, tablic DTC, przełączników itp. Mając odpowiednią ilość czasu możemy rozpracować dowolny soft i wprowadzić dowolne zmiany w oprogramowaniu.

Hamownia

Pomiar przebiegu krzywych mocy i momentu obrotowego.